Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122236

Tööpakkumise number

122236

Töö kirjeldus

Pakume tööd müüjale-klienditeenindajale Port Arturi kaubanduskeskuses asuvasse mänguasja- ja lastekaupade kauplusesse. Tööülesanneteks on aktiivne suhtlemine klientidega,
klientide eeskujulik teenindamine ja kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

• kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
• eesti ja vene keele oskus
• hea suhtlemisoskus
• arvuti kasutamise oskus

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügikogemus, võõrkeelte- ja arvutioskus.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

OÜ Anvol on loodud aastast 1995 ja on tegelenud algusest peale mänguasjade ja lastekaupade maaletoomise ning hulgimüügiga. Meie eesmärgiks on tuua kvaliteetseid mänguasju ja lastekaupu ning pakkuda seeläbi rõõmu kõikidele asjahuvilistele üle terve Baltikumi. Vaata lisaks www.anvol.ee