Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141711

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja-klienditeenindaja esmasteks tööülesanneteks on klientide sõbralik, proffessionaalne ning väärikas teenindamine, kauba väljapanemine ning müügieesmärkide täitmine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat naudib müügitööd, teeb seda rõõmuga, on aktiivne ja särav suhtleja, algatus- ja vastutusvõimeline isiksus.
Valdab vabalt eesti keelt kõnes ja kirjas ning tunneb arvutit. Saab aru ning suudab ennast väljendada ka vene ja inglise keeles.

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
firmasisest koolitust
huvitavat ja mitmekülgset tööd tuntud kaubamärkidega
meeldivat töökeskkonda
töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#141711

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 9500 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2008

Väikekodumasinate, köögi,- ja lauanõude jae,- ning hulgimüügiga tegelev edukas ettevõte laiendab tegevust. Avame esinduskaupluse Pärnus.

Vaata rohkem