Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501576

Tööpakkumise number

501576

Töö kirjeldus

Peagi avatavasse kodu- ja köögitarvete müügiga tegelevasse kauplusesse oodatakse tublisid müüja-klienditeenindajaid.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud inimesed, kelle jaoks müük ja klienditeenindus on tegevus mis pakub rõõmu, rahulolu ja ka adrenaliini.

Avatud maailmas kus inimesed palju liiguvad, on keeleoskus oluline. Eestis räägitakse palju erinevaid keeli ja dialekte, tore kui kandidaat valdaks mõnda enamlevinud nendest. Mida rohkem seda uhkem.

Kiire taip, avatud ja osav suhtlemine, vastutus ja kohusetunne on hea klienditeenindaja esmased omadused.

Pakume tööd vastavatavas kaupluses, millest võib kujuneda kaupluste jada üle kogu riigi. Positiivsest arengust tulenevalt pakume karjäärivõimalust tublimatele.
Tööd graafiku alusel, palka ja soodustusi.
Palgalisa tulemusliku töö eest.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. november 2017
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 4.5 EUR tunnis