Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122127

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

¤ klientide nõustamine kauba leidmisel ja valikul
¤ kauba väljapanek ja väljapaneku pidev korrastamine
¤ klientide teenindamine kassas
¤ inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

¤ väga hea eesti keele oskus
¤ vene- ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
¤ hea suhtlemisoskus
¤ klientidele ja teenindusele orienteeritus
¤ elementaarsed kaubandusalased teadmised ja müügiprotsessi põhitõdede tundmine
¤ kasuks tuleb huvi ja teadmised kirjanduse maailmas, lugemus ja avar silmaring

¤ huvitavat tööd Eesti raamatukaubanduse juhtivas ettevõttes;
¤ vajalikku tööalast väljaõpet ning juhendamist;
¤ tööd kaasaegses töökeskkonnas

Tööpakkumise number
#122127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

CVKeskus.ee klient

Firma tutvustuse leiad aadressilt www.apollo.ee

Vaata rohkem