Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61480

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Clipson asub Pärnus Yasmina keskuses.
Müügiartikliteks on põhiliselt juuksekummid, -klambrid ja erinevad ehted.
Töö põhiülesanneteks on poe igapäevane korrashoid, kauba väljapanek ja markeerimine, klientidega suhtlemine ja nende meeldiv teenindamine.

Ootused kandidaadile

- korrektne välimus
- hea suhtlemisoskus ja eneseväljendusoskus
- motiveeritus antud tööks
- elementaarne arvutikasutamisoskus
- julgus kasutada oma töös vene, inglise ja mõningal määral ka soome keelt
Kasuks tuleb eelnev müügitöökogemus.

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
- tööaega graafiku alusel
- võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega
- avarat suhtlemisvõimalust
- suurepärast eneseteostamise võimalust
- arenemisvõimalust sõbralikus ja tegusas meeskonnas
- koostööaldist kollektiivi
- head töökeskkonda
- firmasisest arenguvõimalust
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#61480