Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307999

Müüja-klienditeenindaja Mäeküla kaupluses

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtmine ja väljaandmine kaupluses ja laos (töö tõstukiga)
  • Kaupade müügiks ettevalmistamine ja müügisaali paigutamine
  • Klientide nõustamine kaupade sortimendi, kvaliteedi, kasutamisvõimaluste osas
  • Aktiivne müügitöö, klientidega arveldamine, müügiarvete koostamine
  • Inventuuride läbiviimine
  • Muu kaupluse tööga seonduv

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või kesk-eriharidus
  • Sulle meeldib klienditeenindus ja müügitöö
  • Tõstukijuhi load või tõstuki juhtimise kogemus või soov need omandada
  • Väga hea suhtlemisoskus, ausus, korrektsus, soov pidevalt areneda ja õppida

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • Professionaalset ja sõbralikku meeskonda, toredaid ühisüritusi
  • Erialaseid tootekoolitusi
  • Motiveerivat, tulemustest lähtuvat töötasu, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

Lisainfo

Tooted kaupluses: väetised, taimekaitsevahendid, seemned, söödad, farmitarbed, ratsavarustus ja muud loomapidamistarbed.
Kandideerimisel tulevad kasuks teadmised põllumajandusest.
Lisainfo: müügijuht Raul Soodla, tel. 5340 0121

Tööpakkumise number
#307999

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. mai 2013

Farm Plant Eesti AS on põllumajandussaadusi töötlev ja turustav ettevõte. Meie peamised üksused asuvad Viljandis, Elvas, Türil, Tartus. Lisaks kuus kauplust üle Eesti, kes kõik pakuvad meie laia tootevalikut.
Lisainfo: www.farmplant.ee

Vaata rohkem