Müüja- klienditeenindaja Kuressaare Humana kaupluses
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618846

1
CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on:
- müügitöö kaupluses
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- kaupade väljapanemine
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus jaekaubanduses.
Aus, töökas, positiivne, hea suhtleja, hea organiseerija.
Huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu.
On huvitatud kasutatud riiete kaubandusest.
Lõpetatud kesk- või keskeriharidus

Ettevõte pakub

-kindlat töökohta
-stabiilset sissetulekut
-arvestatavat soodustust kaupade ostmisel

Lisainfo

Kauplus avatud:
E-R 09.00 - 19.00
L 10.00 - 16.00
P 10.00 - 15.00

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#618846

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 739 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
17. september 2019

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis toetab arenguprojekte kasutatud riiete kaubandusest saadud tuluga. Eestis on 100 töötajaga sorteerimiskeskus ja 22 kauplust.

Vaata rohkem