Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340621

Müüja-klienditeenindaja kauplusesse Home & Gourmet_UUDE AVATAVASSE Lasnamäe Centrum Keskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade vastuvõtt, väljapanek ja müük
kaupluse korrashoid
klientide abistamine, nõustamine ning sõbralik teenindamine
töö arvutiga

Ootused kandidaadile

Esinduslik välimus
Sobiv kandidaat valdab vabalt eesti ja vene keelt
Võõrkeelte oskus annab eelise
Aktiivsus
Arvuti kasutamise oskus, väga heal tasemel
Ausus
Korrektsus
Hea pingetaluvus
Kiire kohanemis- ja õppimisvõime
Lojaalsus
Sõbralikkus ja teenindusvalmidus
Valmisolek meeskonnatööks

Kaasaegset töökeskkonda Tallinnas, UUDE AVATAVASSE LASNAMÄE CENTRUM Kaubanduskeskusesse, kaupluses HOME&GOURMET
firmasisest koolitust
palju tööd
põhipalk + preemiad tulemusliku töö eest

Tööpakkumise number
#340621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3.07 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. mai 2014
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
põhipalgale 3.07€ bruto, lisanduvad preemiad, tulemusliku töö eest

AVST-Kodulux AS on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille tegevus algas 1992 aastal. Kuni aastani 2008 oli ettevõtte põhiliseks tegevusalaks kodumasinate ja kööginõude import ning hulgimüük. Tuntuimad kaubamärgid meie valikus on TEFAL, PHILIPS, ROWENTA, MOULINEX, KRUPS, DYSON jt. Esindame samuti paljusid tuntud lauanõude ja köögitarvikute tootjaid: WEDGWOOD, Bormioli Rocco, RCR, Churchill, Maxwell & Williams, Zyliss, Cole & Mason, Zwilling J.A. Henckels jt.
Meie koostööpartneriteks on kõik Eestis tegutsevad suuremad ja väiksemad jaekaubandusettevõtted s.h Selver, Prisma, ETK, Kaubamaja, Stockmann, OnOff, Expert ja paljud teised.
2008 aastal laiendas ettevõte oma tegevust ka jaemüügi sektorisse, luues kauplusteketi HOME & GOURMET.

Vaata rohkem