Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #333534

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ostjate kiire ja korrektne teenindamine nii kassas kui teenindusletis, kaupade vastuvõtmine ning väljapanek müügisaalis, realiseerimisaegade jälgimine, müügisaali korrasoleku tagamine, kaupade käitlemisnõuete jälgimine ning neist kinnipidamine, puhtuse hoidmine ning koristamine

Ootused kandidaadile

kohusetunde olemasolu ja positiivne suhtumine töötamisse, eelnev kogemus jaekaubandusest

tööalast väljaõpet kohapeal, tulemusele orienteeritud töötasu, ettevõttesisest arenguvõimalust, toetavat ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

kaupluse aadress: Kure tn. 3a, Paide

Tööpakkumise number
#333534

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub 57 toidu- ja esmatarbekaupade kauplust Eesti erinevates piirkondades.

Vaata rohkem