Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378787

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Aktiivne suhtlemine klientidega
- Aktiivne teenindus
- Personaalne lähenemine klientidele;
- Kliendi vajaduste välja selgitamine;
- Kauba tundmine ja presenteerimine;
- Professionaalne müügitöö

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus klienditeenindajana (soovitavalt rõivaste või aluspesu kaupluses)
- Vene ja eesti keele oskus heal tasemel
- Vähemalt keskharidus
- Vanus al. 18 aastast

- Väga hea suhtlemisoskus
- Positiivsus
- Iseseisva ja meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

- Väljaõpet
- Tööd graafiku alusel
- Soodustusi töötajatele
- Rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda

Lisainfo

Otsime klienditeenindajat Altmetsa 1 (Muuga/Maardu) asuvasse Marilyn pesupoodi.

Palume saata oma CV e-posti aadressile proxim(at)online.ee või läbi CV-keskuse

Tööle asumise aeg: 1. mai 2015

NB! Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#378787

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: Kuni 610 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. mai 2015
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2015

MARILYN on Eesti suurim naiste pesu kauplustekett, mille eesmärgiks on pakkuda igale naisele kaunist pesu mõistlikus hinnaklassis nii igapäevaseks kandmiseks kui pidulikeks sündmusteks.

Vaata rohkem