Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200324

Müüja-klienditeenindaja Haapsalu Apollo raamatukauplusesse

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostjatele toodete pakkumine müügisaalis, nende nõustamine kauba leidmisel ja valikul
  • Kauba väljapanek ja väljapaneku pidev korrastamine
  • Ostjate teenindamine kassas
  • Kaupade kontroll, inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele oskus
  • Vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus
  • Müügile ning klientide teenindusele orienteeritus
  • Müügitöö kogemus
  • Vähemalt keskharidus

Kasuks tuleb:
  • Huvi ja teadmised kirjanduse ja/või filmide maailmas, lugemus ja avar silmaring

  • Kindlat ja põnevat töökohta elamusi pakkuvas jaekaubandusettevõttes
  • Mitmekesist ja huvitavat tööd raamatu- ja filmimaailmas
  • Ettevõttesisest arenemisvõimalust
  • Rõõmsat ja teotahtelist kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Toredaid ühisüritusi

Lisainfo

Meie missiooniks on pakkuda parimat ja kaasaegseimat keskkonda ning suurimat valikut raamatuostude mugavaks sooritamiseks kõikjal Eestis.

Tööasukoht: Haapsalu
Tööaeg: täistööaeg, töö graafiku alusel
Tööle asumise aeg: Juuli lõpp/augusti algus

Kandidaatidele anname tagasisidet hiljemalt 16.juuliks!

Tööpakkumise number
#200324