Müüja kaupluses Apelsin (Ülemiste keskus)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672925

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Töö kassas
- Klientide nõustamine ning neile lahenduste pakkumine
- Kaupade väljapanek
- Müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

- Positiivne ellusuhtumine
- Hoolsus
- Sõbralikkus
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Huvi kokkamise ja kodu kaunistamise vastu

Ettevõte pakub

- Stabiilset töökeskkonda
- Meeldivat ja toetavat meeskonda
- Töötaja soodustusi
- Töö graafiku alusel
- Spordikulude hüvitamist

Tööpakkumise number
#672925

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

Apelsin on põneva kaubavalikuga kodukaupade pood, kust leiab kraami igale rahakotile. Pakume usaldusväärseid kaubamärke, mida teistest poodidest ei leia. Apelsin on Eesti turul tegutsenud 13 aastat.
Apelsinis on Eesti suurim valik köögitarbeid.
Meil on kauplused Tallinnas Rocca al Mare, Ülemiste ja Järve keskuses ning Rakveres Vaala keskuses.

Vaata rohkem