Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178371

Müüja-kaupade tellija kaupluses Ülenurme Konsum

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kiirestiringleva kauba ja puuvilja tellimine ning vastuvõtt
  • ostjatega arvlemine
  • riiulite täiendamine
  • kaupade realiseerimisaegade jälgimine
  • suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus ja oskused kauba tellimisel ning vastuvõtul
  • sõbralik, abivalmis suhtlemine personali ja kõikide klientidega
    • valmidus kohaneda muutustega ja töötada pinge olukorras
    • ausus, täpsus, kohusetunne ja viisakus

    Ettevõte pakub

    • ajutist töölepingut lapsehoolduspuhkuse ajaks
    • kaasaegseid töötingimusi
    • sõbralikku meeskonda
    • pidevat koolitust
    • erinevaid soodustusi

  • Tööpakkumise number
    #178371