Värsked tööpakkumised

Müüja-kassiir

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82222

Tööpakkumise number

82222

Töö kirjeldus

kassa operatsioonide teostamine
klientide teenindamine ja nõustamine
suhtlemine klientidega

Nõudmised kandidaadile

Kui sa oled keskharidusega, oskad eesti ja vene keelt, oled aus, täpne ja korrektne, positiivse ellusuhtumisega ning hindad meeskonnatööd, siis oled just sobiv töötama Prismas.

Pakume omalt poolt sôbralikku meeskonda, kaasaegset töökekskonda ja arenemisvôimalusi ühes suuremas jaekaubanduskonsernis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
17. november 2006
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2006

AS Prisma Peremarket avas Tallinnas esimese Prisma 2000.a sügisel Sikupilli kaubanduskeskuses. Tänaseks on Tallinnas avatud juba viis Prisma peremarketit, mis asuvad lisaks Sikupilli kaubanduskeskusele veel Rocca al Mare, Kristiine, Mustika ning Lasnamäe kaubanduskeskustes.
Prismade omanik on Soome Tarbijateühistute Keskühistu (Suomen Osuuskauppojen Keskuskunta ehk SOK, tegutseb aastast 1904). SOK ühendab Soomes 46 Prisma peremarketit, 37 Sokos hotelli, 20 Sokose kaubamaja, 6 Radisson SAS hotelli, üle 170 bensiinijaama, ligi 380 S-marketit ning üle 450 ketirestorani ja kohviku. SOK annab tööd ligi 20 000 inimesele, millest 1000 töötab Eestis.