Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200721

Müüja-kassiir

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on sügisel Narvas esimese hüpermarketi avav PRISMA Peremarket AS.
Müüja-kassiiri igapäevatöö on:
* klientide teenindamine ning nõustamine müügisaalis ja kassas
* väljapanekute tegemine ja -korrashoid
* kaupade vastuvõtt
* saadavuse ja kao operatiivne jälgimine

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidus
* väga hea suhtlemisoskus ja soov teha meeskonnatööd
* riigikeele oskus vähemalt B1 tasemel
* usaldusväärsus, kiirus ja täpsus

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda suurkontsernis
* palju tööd seoses uue kaupluse käivitamisega
* toetavat meeskonda ja arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#200721