Müüja (kassapidaja) Tartu Tööriistamarket
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631521

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuidas sa saad kasulik olla?

  • Sa annad klientidele parima töövahendi ostmisel nõu ning viid kasaas müügitehingu lõpule.
  • Vormistad kassas kõik vajalikud tehingud.
  • Sa selgitad müügisaalis välja klientide vajadused ja pakud neile kõige sobivamaid tööriistu.
  • Sa aitad kaupu müügiks ette valmistada ja müügisaalis välja panna.

Nõudmised kandidaadile

Mida Sa endaga kaasa võiks võtta?

  • Kui sul on kaasa võtta eelnev töökogemus tehnilises valdkonnas, on see väga tore. Kuid kui sul teadmisi ei ole, kuid on olemas ainult väga suur tahe tööriistadega sina peal olla ja inimesi kõige sobivama töövahendi otsimisel aidata, siis tule ikka - koolitused saad meie poolt!
  • Eesti ja vene keele oskus.
  • Tegutsemistahte, töösoovi ja hea tuju.
  • Korrektsuse ja kohusetunde.

Ettevõte pakub

Mida meie pakume?

  • Stabiilset töökohta kauplusteketis, mida kliendid hindavad kvaliteetsete tööriistade laia valiku tõttu.
  • Täistööaega ja töötamist vahetustes töögraafiku alusel.
  • Kindlat töötasu pluss igakuist tulemustasu. Tulemustasu suurus sõltub mõistagi tulemusest.
  • Toredat ja äärmiselt asjatundlikku meeskonda.
  • Kiirelt arenevat organisatsiooni, kus muutustele on võimalik oma arvamusega kaasa aidata.

Tööpakkumise number
#631521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2019

Tööriistamarket on alates 2003a. edukalt tegutsenud, müües nii jae-, kui ka hulgi-klientidele Soome firmast Isojoen Konehalli OY (IKH) tarnitud tooteid. Tööriistamarketi poolt pakutav lai tööriistade ja seadmete valik hõlmab üle 30 000 erineva kaubaartikli ning toodete nomenklatuur laieneb pidevalt. Tänaseks oleme kujunenud üheks suurimaks tööriistade ja tarvikute müüjaks Eestis.

Vaata rohkem