Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #792981

Müüja - Kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine kassas, saalis

Ootused kandidaadile

  • koostöövalmis sõbralik ja viisakas suhtleja

  • positiivse ja elurõõmsa hoiakuga

  • täpne ja töökas

Ettevõte pakub

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes

  • väljaõpet ja juhendamist koha peal

  • ühisüritused

  • arenduvõimalusi Sinu edasiseks karjääriks

  • kindel palk

  • rõõmsad kolleegid

Lisainfo

Töökohaks on Sindi Konsum.
Tel: 5120217

Tööpakkumise number
#792981