Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322546

Müüja-kalameister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade tellimine
  • kauba vastuvõtt ja väljapanek
  • vajadusel kala töötlemine (fileerimine, rookimine jne)
  • kalatoodete valmistamine (soolamine, maitsestamine jne)
  • klientide teenindamine
  • töökoha korrashoid
  • aruandlus müügijuhile

Ootused kandidaadile

  • varasemat töökogemust kalavaldkonnas
  • täpsust, ausust, kohusetundlikkust
  • puhtust ja korrektsust

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • tööalast väljaõpet ja erialaseid koolitusi
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Pakutav töökoht asub Tallinnas Sadama 25-4, Sadama Turul.

Tööpakkumise number
#322546

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2013
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2013

Aldar Market on peamiselt Lääne- ja Ida-Virumaal ning Tallinnas tegutsev jaekaubanduskett, kuhu kuulub 15 toidu- ja esmatarbekauplust.

Vaata rohkem