Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57331

Müüja Jürisse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja töö eesmärgiks on kaupluses klientide nõustamine ning korrektne teenindamine. Müüja konsulteerib igapäevaselt kliente toodete valikul, jälgib laoseisu ning paneb kauba nõuetekohaselt välja.

Ootused kandidaadile

  • sa oled täpne, kiire taibuga ning initsiatiivikas
  • oled avatud, orienteeritud teenindamisele ning naudid klientidega suhtlemist
  • oskad kasutada arvutiprogramme ning oled tehnilise taibuga
  • oled vähemalt keskharidusega

Kasuks tuleb
  • teadmised põllumajandusest ning tehnikast

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • täiendkoolituse võimalust
  • meeldivat kollektiivi
  • pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Palume kandideerimisel märkida märgusõnaks "Jüri".

Tööpakkumise number
#57331