Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #504677

Müüja Järve Keskuses Pärnu mnt 238 asuvas Humana kaupluses alates 20.11.2017

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müüjat, kelle tööülesanded on:
- aktiivne müügitöö kaupluses
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- kaupade väljapanemine
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus jaekaubanduses.
Aus, töökas, positiivne, hea suhtleja, hea organiseerija.
Huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu.
On huvitatud kasutatud riiete kaubandusest.
Lõpetatud kesk- või keskeriharidus

Ettevõte pakub

-kindlat töökohta
-stabiilset sissetulekut
-arvestatavat soodustust kaupade ostmisel
-tervisekontrolli tööandja kulul

Lisainfo

Kauplus avatud:
E-R 10.00 - 21.00
L-P 10.00-20.00

Töötasu alates 670 eurot kuus (bruto).

Tööpakkumise number
#504677

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 670 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. november 2017
Kuulutus sisestati:
1. november 2017

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest.
Eestis on 100 töötajaga sorteerimiskeskus ja 23 kauplust.

Vaata rohkem