Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346605

Müüja Illimari kaupluses Ahjal

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab müüja Illimari kaupluses Ahjal.
Sinu tööülesanne on pakkuda meeldivat klienditeenindust, tunda müügilolevat kaupa, tegelda kauba vastuvõtuga ja paigutamisega müügisaali.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
-oled positiivse ellusuhtumisega ning särasilmne klienditeenindaja
-oled kiire, töökas ja aus
-kasuks tuleb erialane väljaõpe
-kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Ettevõtte poolt pakume
-huvitavat ja mitmekülgset tööd sõbraliku meeskonnas
-põhjalikku väljaõpet ja tasemel koolitusi
-vajadusel sõidukulu osalist hüvitamist

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe.
Kõigile kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet.

Tööpakkumise number
#346605

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2014

Põlva Tarbijate Ühistu on suurim tööandja Põlva maakonnas. Meie põhitegevus on jaekaubandus. Tegutseme 35 ettevõttes ja neis saab tööd 300 inimest.

Vaata rohkem