Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309968

Müüja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sigwari Varja kaupluses saab tööd tubli ja hakkaja müüja, kellele sobib varane ärkamine ja kes ei pelga pingelisi tööpäevi.
Töö sisaldab kõiki müügitöö etappe alates kauba vastuvõtust, väljapanekust kuni särasilmse klienditeeninduseni välja!
Veel tuleb vahetuse jooksul võtta vastu ja komplekteerida tellimusi, hoida korda ja puhtust, olla Sigwari hea emotsiooni edasikandja!

Ootused kandidaadile

¤ täpne ja kohusetundlik
¤ eelneva müüja-töö kogemusega
¤ rõõmsameelne ja kärme
¤ aus ja korrektne
¤ isikliku transpordi olemasolu
¤ julge suhtleja

Ettevõte pakub

¤ stabiilset vahetustega tööd
¤ rõõmsameelset väikest kollektiivi, kus kõik teevad kõike
¤ võimalust olla mitte lihtsalt anonüümne müüja, vaid meeldejääva elamuse tekitaja läbi Sigwari toodete müügi

Lisainfo

Töökoht asub Ida-Virumaal Lüganuse vallas Varja külas.
Tööpäevad on vahetustega (6.00-19.00)
Vajalik transpordi olemasolu tööle-koju sõiduks.

Tööpakkumise number
#309968

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2013

Sigwar OÜ on asutatud aastal 1993 ja põhineb Eestimaisel kapitalil. Tänaseks on Sigwarist saanud perefirma, mis tegeleb teraviljakasvatuse, seakasvatuse ja liha- ning vorstisaaduste tootmise ja turustamisega. Asume Ida-Virumaal Lüganuse vallas ja pakume tööd rohkem kui 60-le tublile töötajale. Oleme jätkuvas arengus stabiilne tööandja ja tootmise laienemise tõttu otsime uusi abikäsi.

Vaata rohkem

Müüja