Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56887

Müüja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja peamised tööülesanded on:
töötamine kassaliinis - sularahalised arveldused;
klientide teenindamine teeninduslettides ja müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat omab
eelnevat töökogemust müüjana või teenindajana.
Talub pingelisi olukordi.
On aus, hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi;
töötamist vahetusgraafiku alusel.

Lisainfo

Vajame müüjaid
LAAGRI MAKSIMARKETISSE ( Pärnu mnt. 558a, Laagri Harjumaa )

Tööpakkumise number
#56887
Müüja