Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53725

Müüja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja peamised tööülesanded on:
töötamine kassaliinis - sularahalised arveldused;
klientide teenindamine teeninduslettides ja müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat omab
eelnevat töökogemust müüjana või teenindajana.
Talub pingelisi olukordi.
On aus, hea suhtleja.
Vajalik eesti keele oskus vähemalt algtasemel.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi;
töötamist vahetusgraafiku alusel.
Laiaulatuslikku motivatsiooni paketti.

Lisainfo

Vajame müüjaid
LASNAMÄE MAKSIMARKETISSE ( Peterburi tee 62a, Tallinn )
LAAGRI MAKSIMARKETISSE ( Pärnu mnt 558a, Laagri, Harjumaa )

Tööpakkumise number
#53725
Müüja