Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22156

Müüja festivalil Õllesummer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soolaküpsiste ja -pähklite aktiivne müük 02.-07.07.2003 Tallinna Lauluväljakul festivalil Õllesummer. Müük toimub kandekaubanduse põhimõttel.

Ootused kandidaadile

*Ausus
*Hea suhtlemisoskus
*Valmidus müügitööks
*Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

*Väärilist tasu vastavalt tehtud tööle
*Võimalust jätkata edaspidi koostööd tooteesitlejana
*Aktiivset ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#22156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2003

DTL Eesti AS on 1994.a loodud rahvusvaheline toidukaupade hulgimüügifirma.Tuntumad kaubamärgid on HALLS, VITA-C, BAHLSEN, ALPROSE, LINDT, ITALPASTA, PEZ-HAAS, FULDATALER, BONNE.

Vaata rohkem