Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63006

Müüja Entre Kodutehnika kauplusesse Võrus

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük ja klientide teenindamine kaupluses
  • klientide nõustamine toodete valikul
  • kaupade väljapanek
  • saali korrashoid

Ootused kandidaadile

  • soov olla hea teenindaja
  • head suhtlemisoskust
  • arvuti kasutamise oskust
  • TÖÖ SOBIKS PAREMINI MEESMÜÜJALE

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas kollektiivis
  • kaasaegseid töötingimusi
  • koolitust
  • motiveerivat ja töötulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#63006