Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64380

Müüja Entre Kodutehnika kauplusesse Valgas

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük ja klientide teenindamine kaupluses
  • klientide nõustamine toodete valikul
  • kaupade väljapanek
  • saali korrashoid

Ootused kandidaadile

  • soov olla hea teenindaja
  • head suhtlemisoskust
  • arvuti kasutamise oskust
  • TÖÖ SOBIKS PAREMINI MEESMÜÜJALE

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas kollektiivis
  • kaasaegseid töötingimusi
  • koolitust
  • motiveerivat ja töötulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#64380

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2006

Kodukaupade Grupp on ühesteiskümnendat aastat kodutehnikat müüv kauplustekett. Eestis on praegu 12 kauplust järgmistes linnades: Haapsalu, Põlva, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Ahtme, Valga, Võru, Tartu ja Narva. Tallinnas on kaks kauplust.

Vaata rohkem