Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90688

Müüja/ EKS Konsumisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja peamised tööülesanded on:

  • klientide teenindamine kassaliinis

Ootused kandidaadile

  • positiivne ellusuhtumine
  • sõbralik ja abivalmis
  • hea pingetaluvus
  • oskus suhelda eesti keeles
  • vähemalt 18.a vana

Ettevõte pakub

  • personalisoodustusi
  • koolitusi
  • tööriietust

Tööpakkumise number
#90688

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2007

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.

Vaata rohkem