Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341598

Müüja (Duty Free)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide aktiivne ja professionaalne teenindamine kaupluses
  • kauba väljapanek

Ootused kandidaadile

  • oled särasilmne ja aktiivne inimene, kellele meeldib kliente abistada ja nõustada
  • suhtled vabalt eesti, soome ja inglise keeles
  • omad eelnevat töökogemust müüjana
  • oled oma töös kohusetundlik ja täpne
  • soovid töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • sõbralikku töökollektiivi
  • enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Otsime täiskoormusega müüjat D-terminali kauplusesse, tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#341598

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
7. mai 2014

AS Tallink Duty Free kuulub kontserni Tallink Grupp ning tegeleb hanke ja kaubanduse korraldamisega AS Tallink Grupi poolt opereeritavatel laevadel ja hotellides. Seoses uute ametikohtade loomisega, otsib AS Tallink Duty Free oma meeskonda juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes tunneksid rõõmu sellest, mida nad teevad.

Vaata rohkem