Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218969

Müüja autovärvi ja lisamaterjalide kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autovärvide müügiga tegelev ettevõte otsib oma töökasse meeskonda asjaliku müügikonsultanti. Kauplused Tallinnas asuvad Kassi 12 ja Punane 2A.
Töö sobib nii naistele kui ka meestele.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv sellele ametikohale,kui :

  • valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil
  • oled kohtusetundlik ja korrektne
  • valdad arvutit tavakasutaja tasemel
  • sulle meeldib suhelda
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus müügi ja/või autovärvide alal.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle omalt poolt:

  • stabiilset töökohta
  • toredat meeskoda
  • huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#218969

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 700 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. märts 2011
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2011

Autovärvide, liivapaberite ja dekoratiivkrohvide import, jae-ja hulgimüük alates 1996 aastast

Vaata rohkem