Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514394

Müüja (asenduskoht) Haapsalus, Rannarootsi tee 1 asuvas Humana kaupluses

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja tööülesanded on:
- aktiivne müügitöö kaupluses
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- kaupade väljapanemine
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Aus, töökas, positiivne, hea suhtleja, hea pingetaluvusega.
Huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu.
On huvitatud kasutatud riiete kaubandusest.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus jaekaubanduses.
Lõpetatud kesk- või kesk-eriharidus

Ettevõte pakub

-kindlat töökohta toredas meeskonnas
-stabiilset sissetulekut
-tervisekontrolli tööandja kulul

Lisainfo

Kauplus avatud:
E-R 10.00-20.00
L 10.00-18.00
P 10.00-18.00
Tööle asumine koheselt.

Tööpakkumise number
#514394

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 704 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest.
Eestis on 100 töötajaga sorteerimiskeskus ja 23 kauplust.

Vaata rohkem