Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243290

Müüja (Akadeemia Konsum)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine kassas, müügisaalis
  • Kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek
  • Müügisaali ja väljapanekute korrastamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on keskharidus ja oled täisealine
  • Suhtled vabalt eesti ja vene keeles
  • Oled hea suhtlemisoskuse ja aktiivse hoiakuga
  • Oled aus, usaldusväärne ja kohusetundlik
  • Oled kiire ja täpne
  • Oled korrektse välimusega
  • Sul on hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
  • Toetavat meeskonda
  • Koolitusi
  • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi
  • Tööd graafiku alusel

Lisainfo

  • Eelnev töökogemus klienditeenindajana on kandideerimisel eeliseks
  • Akadeemia Konsum asub aadressil Akadeemia tee 35
  • Tööle asumisel on vajalik kehtiva tervisetõendi olemasolu
  • Tähtajaline leping 28.11.2011-31.12.2011 koormusega 0,5

Tööpakkumise number
#243290

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. november 2011
Kuulutus sisestati:
1. november 2011

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.

Vaata rohkem