Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126179

Müüja abilised

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rimi kauplused Tallinnas ootavad tööle müüja abilisi, kelle tööüleanneteks on kaupluste müüjate abistamine ja asendamine igapäevatöös.

Ootused kandidaadile

Oled töökas, positiivne, meeldiv ja avatud suhtleja, vähemalt 16 aastane ning soovid töötada müüja abilisena? Just Sina oled see, keda me otsime!

Ettevõte pakub

  • Tunnipalka
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • võimalust töötada just sulle sobival ajal ja kohas

Lisainfo

Töö kestab 03.10-15.10.07

Tööpakkumise number
#126179