Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138505

Muuhulgi üksuse Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahva Raamat AS otsib oma meeskonda müügijuhti, kelle töö kirjeldus on:
* planeerib, teostab ja juhib oma üksuse ning kliendiportfelli raames toodee edukat müüki.
* Kasvatab turusosa ja osaleb aktiivselt tootevaliku arendamises ja juurutamises ning müügi ja teeninduskvaliteedi kõrgema taseme saavutamises.
* Omab valmidust ja aktiivset soovi ise luua uusi kliendikontakte, arendades need koostööni, mis loob RR-le uusi finantsressursse.
* On meeldivalt aktiivne suhtleja, mille tulemusena saavutab kõrge Klientide teenindustaseme, mis tagab eduka Kliendisuhte hoidmise ning ka head kontaktid ning suhted koostööpartnerite ja kaastöötajatega.
* Suudab juhtida müügiüksusesse kuuluvat müügiassistendi tööd viisil, mis tagab hallatava üksuse igapäevase tõrgeteta ja eduka töö.
* Tunneb sisemist vajadust saavutada seatud finantseesmärke maksimaalsel tasemel.

Ootused kandidaadile

* soovitatavalt kõrgharidus
* müügialaste aluste tundmine ja valdamine, vähemalt aastane töökogemus müügitegevuses.
* riigikeeleoskus kõrgtasemel, vene, inglise keele valdamine suhtlemistasandil.
* arvutioskus: Windows keskkond ja organisatsioonis kasutatavad programmid.
* korrektsus k.a. välimuse suhtes.
* hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
* lojaalsus ettevõttele
* tugev analüüsivõime
* valmisolek meeskonnatööks
* otsustusvõime
* tasakaalukus
* kõrge saavutusvajadus
* isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

* huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes,
* meeldivat töökeskkonda.
* sportimisvõimalust
* kaasaegseid töötingimusi ja rõõmsameelset kollektiivi
* konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat boonussõteemi finantseesmärkide saavutamisel

Tööpakkumise number
#138505

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

Rahva Raamat AS on Ekspress Gruppi kuuluv pikaajaliste traditsioonidega raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba 95 aastat. Meie eesmärk on olla Eesti raamatuäri lipulaev, tuntud ja kvaliteetne kaubamärk, mida tuntakse laia sortimendi, õdusa keskkonna ning parima teeninduse järgi. Oleme suurim raamatumüüja Eestis, kes lisaks oma kauplustele varustab raamatutega ka kõik Eesti suuremad ostukeskused, raamatukogud ja väikekauplused.

Vaata rohkem