Värsked tööpakkumised

Müügivaldkonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192935

Tööpakkumise number

192935

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda müügivaldkonna juhti, kelle ülesandeks on äriklientidele suunatud müügi ja müügijuhtide töö koordineerimine.
Struktuuris asub müügivaldkonna juht juhatuse alluvuses.

Nõudmised kandidaadile

* Äriklientidele suunatud müügitöö kogemus

* Kõrgharidus;

* Juhtimise kogemus

Väärtustame aktiivsust ja algatusvõimet, oskust juhtida meeskonda, oskust seista oma ideede eest ja neid eesmärgipäraselt ellu viia.

Vajalik B kategooria juhiloa olemasolu.

Pakume eneseteostuse võimalust, huvitavat tööd ja tulemustele vastavat tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma elulookirjeldus kandideerides läbi CV Keskuse või elektronposti teel aadressile angela(ät)olerex.ee, märgusõnaga “müügivaldkonna juht” hiljemalt 28.03.2010.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. märts 2010
Kuulutus sisestati:
18. märts 2010

AS Olerex on Eesti üks suurimaid mootorikütuste jaemüüjaid. Olerexi jaemüügivõrgus on 43 teenindusjaama, ettevõttes töötab 250 inimest.