Värsked tööpakkumised

Müügi/turundus analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209525

Tööpakkumise number

209525

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on müügi- ja turundusstatistika kogumine, töötlemine-analüüsimine ja aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobival kandidaadil peaks olema akadeemiline haridus majanduses ja töökogemused finantsvaldkonnas, kasukst ulevad töökogemused andmebaasidega. Töö nõuab väga häid teadmisi ja oskusi Exceli kasutamises. Töö edukuse tagavadi lisaks nimetatud teadmistele ja oskustele hea analüüsi- ja üldistusvõime ning oskused kogutud info baasil teha järeldusi, tahe omal algatusel iseseisvalt asju edasi viia. Töökeeltena tuleb peale eesti keele kasutada ka vene ja inglise keelt, mis peaksid olema vähemalt kesktasemel.

Pakume hindamatu väärtusega ja omanäolist töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainetekontsernis. Tööle asumisel tagame esmase väljaõppe ja kohanemise ettevõtte spetsiifikaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2010

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.