Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137888

Müügitöötaja Tallinna ja Harjumaa piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügitöötaja ülesandeks on soolaste suupistete müük autost.
Peamiseks tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa.
Töö sisaldab kauba tellimist, väljapanekute ja reklaammaterjali korrastamist kaupluste müügisaalides, müügitehingute sõlmimist klientide juures ja kauba üleandmist klientidele.
Töö on pingeline, nõuab kiirust ja vastupidavust. Tööaeg vastavalt teekonnaplaanile.

Ootused kandidaadile

Suur Töötahe, valmisolek füüsiliseks tööks
Ausus
Hea suhtlusoskus
Hea eesti- ja kesktasemel vene keele oskus
B- või C-kategooria juhiluba vähemalt 3-aastase sõidukogemusega
Soovitavaks elukohaks on Tallinn või selle lähiümbrus

Head palka - meeskonna keskmine palk 2007. a. oli 23 000 EEK kuus.
Väga head väljaõpet vastavalt rahvusvahelistele standarditele ja edasist täiendkoolitust
Tööd noores ja energilises meeskonnas

Tööpakkumise number
#137888

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

AS PepsiCo Eesti on rahvusvahelise PepsiCo korporatsiooni tütarfirma Eestis. Me oleme Eestis turuliidrid müües edukaid brände - Lay`s, Lay`s Max ja Cheetos

Vaata rohkem