Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177456

Müügitöötaja Lõuna-Eestis

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügitöötaja ülesandeks on soolaste suupistete müük autost.
Peamiseks tööpiirkonnaks on Lõuna-Eesti.
Töö sisaldab kauba tellimist, väljapanekute ja reklaammaterjali korrastamist kaupluste müügisaalides, müügitehingute sõlmimist klientide juures ja kauba üleandmist klientidele.
Töö on pingeline, nõuab kiirust ja vastupidavust. Tööaeg vastavalt teekonnaplaanile.

Ootused kandidaadile

Suur töötahe, valmisolek füüsiliseks tööks.
Ausus.
Hea suhtlusoskus.
Hea eesti- ja kesktasemel vene keele oskus.
B- või C-kategooria juhiluba vähemalt 3-aastase sõidukogemusega.
Soovitavaks elukohaks on Tartu või selle lähiümbrus .

Ettevõte pakub

Head palka.
Väga head väljaõpet vastavalt rahvusvahelistele standarditele ja edasist täiendkoolitust.
Tööd noores ja energilises meeskonnas.

Tööpakkumise number
#177456