2023-08-23 14:48:55

Müügitoe spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME OMA TIIMI MÜÜGITOE SPETSIALISTI, KES:

  • Haldab kliendisuhteid
  • Toetab müügi- ja turundustegevusi
  • Nõustab ja toetab müügimeeskonna liikmeid
  • Haldab ostu-müügilepinguid
  • Tagab kliendi jaoks ladusa ja sujuva tellimisprotsessi
  • Toetab kliente vajalike materjalidega
  • Tutvustab klientidele uusi tooteid ja viib ellu kampaaniaid
  • Hangib kliendilt järjepidevalt tagasisidet ning juurutab vajalikke muudatusi klienditeeninduse parendamiseks
  • Haldab laoseisu, sortimendi muudatusi, koostab aruandeid ja raporteid

Ootused kandidaadile

SA OLED IDEAALNE KANDIDAAT, KUI:

  • Oskad väga hästi eesti keelt ja heal tasemel inglise keelt
  • Sul on vähemalt kesk- või keskeriharidus
  • Omad varasemat müügivaldkonna, klienditoe- või müügitoe töökogemust
  • Oskad kasutada arvutis klassikalist kontoritarkvara nagu MS Office, kasuks tuleb Directo kasutamise oskus
  • Tead, kuidas end juhtida, arendada ja motiveerida
  • Sul on hea suhtlemis- ja kuulamisoskus
  • Võimekus õppida kiiresti kasutama tehnoloogilisi töövahendeid
  • Oskad leida ühise keele erinevast kultuuriruumist kolleegidega
  • Oled täpne, korrektne ja põhjalik
  • Oskad analüüsida ja süsteemselt töötada
  • Sinu suhtlusstiil on korrektne ja avatud
  • Oled initsiatiivikas, iseseisev ja loov
  • Oskad argumenteerida
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

PAKUME OMALT POOLT:

  • Jätkuvat professionaalset arengut kiiresti kasvavas rahvusvahelises Ty Nordic grupis
  • Tasustamist, mis sisaldab põhipalka ja müügiboonust
  • Kõrgtasemel tehnoloogilisi töövahendid igapäevaste tööülesannete täitmiseks
  • Ametialast arengut
  • Toetavat tiimi
  • Agiilse mõtteviisiga organisatsiooni kultuur

Kui see pakkumine paistab ideaalselt sobivat sinu ambitsiooniga, kandideeri, lisades CVle ka motivatsioonikiri või lühike videotutvustus inglise keeles juba TÄNA!

Pakume koha sobivale kandidaadile esimesel võimalusel.