Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #653387

Müügitoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie müügiosakond, mis vastutab ettevõtte lahenduste müügi eest, otsib töötajat, kes on koostööaldis,
innukas teadmiste jagamisel, kirglik, usaldusväärne ja edasipürgiv.

Sinu töökirjeldus sisaldab:

  •  Konsulteerida kliente toodete tarnete ja maksete osas,
    lisaks anda informatsiooni tootetagastuste, garantii ja
    muude protsesside kohta, mis vastavad ettevõtte reeglite
    ja protseduuridele;
  •  Juhendada kliente ettevõtte tellimissüsteemi kasutamisel;
  •  Koordineerida laoseisu, tarnegraafikuid ja hinnastamist
    koos tootejuhtidega;
  •  Organiseerida klienditellimusi ja toodete broneerimisi
    vastavalt ettevõtte reeglitele ja protseduuridele;
  •  Registreerida krediiditaotlusi vastavalt ettevõtte
    reeglitele;
  •  Käsitleda projektitaotlusi ja koostada vajalik
    dokumentatsioon, valmistada ette äri- ja tootetutvustuste
    esitlusi ja saata neid klientidele;
  •  Informeerida kliente turundustegevustest ja kaasata neid
    kampaaniatesse;
  •  Toetada ja abistada kliendihaldureid kontoris;
  •  Korraldada kliendiuuringuid vastavalt juhtide soovidele,
    luua ja hoida kliendiandmete registrit;

Nõudmised kandidaadile

Mida me sinult ootame:

  •  Kasuks tuleb eelnev kogemus IT
    sektoris;
  •  Head müügi ja suhtlemisoskus;
  •  Positiivset suhtumist;
  •  Soravat inglise keele oskust;
  •  Vene keele oskus on lisaeeliseks.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  •  Töötamist ühes suurimas piirkonna
    IT distributsiooniettevõttes;
  •  Rahvusvahelist vaheldusrikast
    töökeskkonda;
  •  Sõbralikku kollektiivi ja toetavat
    juhtkonda;
  •  Konkureerivat palka ja motiveerivat
    lisatasude süsteemi.

Lisainfo

Rohkem infot adam.leemet(at)elkogroup.com, +372 6509446.
Me kontakteerume kandideerijatega, kes on valitud teise ringi.
Teie konfidentsiaalsus on garanteeritud.

Tööpakkumise number
#653387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem