Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137428

Müügitoe juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada proaktiivne elu- ja pensionikindlustuse toodete ja nende müügi ühtne ning kvaliteetne toetustegevus kõikides müügikanalites, maksimeerides elukindlustuse ja pangakanali müügivõrkudes elu- ja pensionikindlustuse toodete müügitulemusi s.h.

  • organiseerida ja hoida kaasajastatuna toote- ja müügiinfot ning korraldada selle liikumist
  • teostada müügianalüüsi
  • osaleda elu- ja pensionikindlustuse toodete müügi ja turunduse projektides
  • korraldada ja osaleda toote- ja müügikoolitustel ning müügitoe üritustel regioonides
  • osaleda toote motivatsiooniskeemide väljaarendamises
  • funktsionaalne inimeste juhtimine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus finantsvaldkonnas
  • iseseisvus, initsiatiivikus
  • organiseerimis- ja algatusvõime
  • väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • projekti- või inimeste juhtimise kogemus
  • hea inglise ja vene keele oskus
  • analüüsivõime
  • eestvedamis- ja motiveerimisoskus

  • eneseteostust ja väljakutset uue kvaliteediga müügitoe üksuse/ funktsiooni loomisel,
  • kaasaegset töökeskkonda
  • müügitulemustest sõltuvat tulemustasu
  • toetame sisukat vaba aja veetmist

Tööpakkumise number
#137428

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

SEB Eesti Ühispank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on SEB Eesti Ühispank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.

Vaata rohkem