Värsked tööpakkumised

Müügitoe juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91525

Tööpakkumise number

91525

Töö kirjeldus

Müügitoe juht pakub tehnilist müügituge müügipersonalile ning koordineerib teenuste käivitamist.

Põhifunktsioonid:
- müügiesindajate abistamine teenuseid puudutavates tehnilistes küsimustes
- kompleksete andmesideteenuste arendamine ja müügi edendamine
- müüdud teenuste käivitamise koordineerimine
- dokumentatsiooni ja juhendmaterjalide koostamine

Nõudmised kandidaadile

- olemasolev või omandamisel telekommunikatsiooni- või IT-alane haridus
- põhjalikud teadmised telekommunikatsiooni valdkonna toodetest ja teenustest
- telekommunikatsioonialane töökogemus
- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- hea suhtlemisoskus
- tehniline kirjaoskus (oskus koostada protseduure ja juhendeid)
- korrektsus ja kohusetundlikus

Kasuks tuleb:
- vene keele oskus kõnes

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- koolitust konkreetseks tööks
- töötamist oma ala tippspetsialistide meeskonnas
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

on rahvusvahelise telekommunikatsiooniettevõtte Linx Telecommunications BV tütarfirma. Kvaliteetsete andmesideteenuste pakkujana on Linxtelecomi klientideks nii Eesti suuremad telekommunikatsioonifirmad kui ka erinevate ärivaldkondade ettevõtted. Lisaks sideteenustele pakume ka serverimajutusteenuseid ning internetipõhiseid telefonikõneteenuseid.