Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637414

MÜÜGITALENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 28. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:16. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Kui sa tunned, et aktiivne müük paneb Sul silma särama ja oled tulemustele orienteeritud, siis ootame Sind liituma Aatriumi tiimiga.

Ootused kandidaadile

Aktiivne müügikonsultant suhtleb vabalt eesti keeles ja mõistab ka vene keelset klienti ning usub, et naeratus muudab päeva ilusamaks.

Aatriumis ootavad Sind sõbralik ja toetav tiim, palju toredaid kliente,
rohkelt väljakutseid ja sistusmaailma avastamisrõõmud! Ettevõtte soodustuste
hulka kuuluvad haiguspäevade hüvitamine teisest päevast,
spordikompensatsioon, lahedad ühisüritused kolleegidega ja palju muud!

Tööpakkumise number
#637414

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Loo, avasta, sisusta!

Aatriumi valikust leiab mööbli ja sisustuse iga pereliikme jaoks ja igale funktsioonile. Meiega abiga sisustad elutoa, magamistoa, lastetoa ja beebitoa, samuti köögi ning aia või terrassi. Kontorimööbli leiab nii kodukasutaja kui ka büroo omanik. Samuti on valikus rohkelt valgusteid ning sisustus aksessuaare.

Aatrium Sisustuskaubamaja loodi 1998. aastal Silikaat Grupi poolt, ettevõte kandis sel ajal nime Silikaat Mööbel AS. Aatrium Sisustuskaubamaja uuenenud kaubamärk võeti kasutusele aastal 2011. Meie visiooniks on olla eelistatuim sisustuskaubamaja, pakkudes inspireerivaid terviklahendusi.

Vaata rohkem

MÜÜGITALENT