Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196493

Müügispetsialist/büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane töökorraldus büroos, kliendihaldus, koolituste telefonimüük

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus;
  • tulemusele orienteeritus;
  • eesti, vene ja inglise keele hea oskus;
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Excel)
  • iseseisvus, järjekindlus, korrektsus;
  • väga hea (telefoni)suhtlusoskus;
  • rõõmus meel.

Ettevõte pakub

  • paindlikku töögraafikut;
  • mitmekesist arengut võimaldavat tööd;
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kasuks tulevad projektikirjutamise ja haldamise ning telefonimüügi kogemus.

Tööpakkumise number
#196493