Müügispetsialist Ülemiste keskuses või Kristiine keskuses asuvas Matsimoka kvaliteetlihapoes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608641

Tööpakkumise number

608641

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügispetsialistile, kes soovib pakkuda klientidele head teeninduskogemust ning peab lugu kvaliteetlihatoodetest. Tööülesanded on toodete professionaalne tutvustamine ning müük. Suurepärase müügitöö saavutamiseks läbib töötaja erinevaid koolitusi. Eelduseks on soov õppida ja areneda. Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ning vene keele oskus.

Nõudmised kandidaadile

Otsime ome kollektiivi positiivse ellusuhtumisega inimest, kes soovib pakkuda klientidele suurepärast klienditeenindust.

Pakume põhjalikku ettevalmistust nii müügi kui toodete osas, iseseisvust ja korralikku palka.
Positiivse suhtumisega kandidaat avastab meie ettevõttes palju uut ning omab võimalust panustada ettevõtte arengusse oma ideede ja mõtetega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2019
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1400 EUR kuus

1982 aastal alguse saanud Eesti pereettevõte Matsimoka toodab ning müüb traditsioonilisel meetodil valmistatud ja ainult Eesti toorainest valmistatud lihatooteid. Meie pikaajalised kogemused on nüüdseks lihvitud juba 3 põlvkonda ning Matsimoka kvaliteetlihapoed on nende kogemuste kulminatsioon. Müüme oma tooteid ainult ise, selleks oleme välja töötanud spetsiaalse Matsimoka kvaliteetlihapoe kontseptsiooni. Meie poed asuvad Tartus Kaubamajas, Rakvere Põhjakeskuses, Solaris Keskuses ja Rocca al Mare keskuses. Meie eesmärk on pakkuda lisaks väga kõrge kvaliteediga lihatootele ka meeldivat ja teadlikku klienditeenindust. Meie klient on teadlik ning soovib endale ja oma lähedastele pakkuda kvaliteetset ja puhast toitu!

​Aitäh, et mõtled mida sööd!
Sinu Matsimoka