Müügispetsialist / Торговый представитель в Северо-Эстонском регионе VIP3

OSCARREHVID OÜ

Tööpakkumise number

569455

Töö kirjeldus

Aktiivne rehvide müük koos kliendikülastustega.
Uute kliendisuhete loomine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Oscarrehvid OÜ toodete tutvustamine, müük Tallinnas ja Põhja-Eestis.

Описание работы
* Активная продажа шин и визиты к клиентам.
* Создание новых клиентских отношений, поддержание и развитие клиентских отношений.
* Презентация и продажа продукции Oscarrehvid OÜ в Таллинне и Северной Эстонии.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik varasem müügikogemus vähemalt 2 aastat.
Eesti ja vene keele oskus.
Pühendumine eesmärgi täitmisele.

Требования к кандидату
* Требуется предыдущий опыт работы в сфере продаж не менее 2 лет
* Владение эстонским и русским языками
* Серьезное отношение к достижению цели

Ettevõte pakub

Iseseisvat tööd arenevas ettevõttes.
Kaasaegseid side- ja töövahendeid.
Ametiautot.
Töötasu kokkuleppel.

Предприятие предлагает
* Самостоятельную работу в развивающейся компании.
* Современные средства связи и средства труда.
* Рабочий автомобиль.
* Заработную плату по договоренности.

Lisainfo

Cоглашение о заработной плате.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
28. november 2018
Soovin kandideerida

Müügispetsialist / Торговый представитель в Северо-Эстонском регионе

OÜ Oscarrehvid on Eesti kapitalil 2001 aastal loodud ettevõte, mille põhitegevus on sõidu- ja veoautorehvide, velgede müük ja paigaldus. Tuntud kaubamärkide Yokohama ja Pirelli ametlik esindamine Eestis kindlustab laia rehvivaliku kõigi eeltoodud kaubamärkide lõikes. Lisaks pakutakse ka teiste rehvitootjate nagu Michelin, Bridgestone ja teiste tuntud kaubamärkide rehve.
Ettevõtte aasta käive on ca 4 miljonit EURi ja töötajaid ca 10. Oscarrehvid OÜ teeninduskeskused asuvad Tallinnas ja Pärnus. Lähiaastatel planeerime oma tegevuspiirkonda laiendada, et kindlustada veelgi parem rehvide kättesaadavus üle Eesti.

OÜ Oscarrehvid – это основанное в 2001 году на эстонском капитале предприятие, основная деятельность которого – это продажа и установка шин и дисков для легковых и грузовых автомобилей. Будучи официальным представителем известных торговых марок Yokohama и Pirelli в Эстонии, фирма гарантирует широкий выбор шин данных производителей. Мы также предлагаем шины других производителей, например, Michelin, Bridgestone и других известных марок.
Головой оборот предприятия составляет около 4 миллионов евро.
В компании работает около 10 человек. Сервисы Oscarrehvid OÜ находятся в Таллинне и Пярну. В ближайшие годы мы планируем расширить регион своей деятельности, чтобы улучшить доступность шин по всей Эстонии.

Vaatan ettevõtte profiili