Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698058

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu rolliks saab olema Home3 ja teleteenuse Go3 teenuse tutvustamine ja müük telefoni teel.

Ootused kandidaadile

  • SINUS ON LOOVUST JA MÄNGUHIMU

  • ANNAD ENDAST 100%, ET JÕUDA PÜSTITATUD EESMÄRKIDENI

  • OLED SUUREPÄRANE SUHTLEJA JA VÄGA HEA LÄBIRÄÄKIJA

  • VAHELDUSRIKAST TÖÖD BATLIKUMI SUURIMAS TELETEENUST PAKKUVAS ETTEVÕTTES

  • IDEAALSET TÖÖPÄEVA E-R (9.00-16.30)

  • HÜPPELAUDA TULEVIKUKS- PROFESSIONAALSED MÜÜGIKOOLITUSED JA PARIM TÖÖKOGEMUS MÜÜGUVALDKONNAS

  • MÜÜGIMÄNGUD, MILLE AUHINNAKS VÕIB OLLA SOOJAMAAREIS, TEHNIKAVIDIN, RAHALINE AUHIND VÕI MIDAGI VEEL PÕNEVAMAT

  • TASUTA SPORTIMISVÕIMALUS (SPORT ID 100 EUR KVARTALIS), OMATÖÖTAJA SOODUSTUSED, PUUVILJAPÄEVAD, PRILLIDE KOMPENSATSIOON JPM

  • TÖÖTASU MIDA SINA SAAD MÕJUTADA – PÕHIPALK + MÜÜGIBOONUSED

  • VINGEID TÖÖKAASLASEID JA MÕNUSAT KONTORIT TARTU KESKLINNAS, VAATEGA EMAJÕELE

Tööpakkumise number
#698058

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2021
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem