Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692671

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled otsimas uusi väljakutseid?

Omad varasemat müügikogemust?

Oled valmis tõstma oma elukvaliteeti järgmisele astmele?

Ootused kandidaadile

Sind ootavad:

- uuenduslikud lähenemised väljaõppele

- väliõppepäevad

- võimalus aidata maaomanikke

Ettevõte pakub

-moderne töökeskkond

- sõbralik kollektiiv

- ühisüritused

- motiveeriv töötasu

- üllatused ja preemiad

Tööpakkumise number
#692671

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
22. märts 2021

Me usume, et metsa- ja põllutehingud peavad olema läbimõeldud, läbipaistvad ja kasumlikud kõigile osapooltele.

Aitame maaomanikel saada parimat tulu oma kinnistu majandamisel või müügil. Ühtlasi aitame ostjatel oma äri kasvatada ja võimaldame neil tegeleda oma põhitegevusega - olgu selleks metsa- või põllumajandus.

Viime omavahel kokku targad maaomanikud ja tublid ettevõtjad ning loome Eesti kõige suurema ja mugavama enampakkumiste keskkonna!

Vaata rohkem