Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605776

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Abistada müügijuhti ehitusteenuste ja –projektide müügil sh;

  • valmistada ette hinnapakkumisi;
  • koostada hinnakalkulatsioonide ja hinnapakkumiste lisasid jm sellega seotud vajalikke tegevusi;
  • valmistada ette müügilepingute lisasid kliendile allkirjastamiseks;
  • valmistada ette tööalaseid lähetusi ja kliendikohtumisi

Ootused kandidaadile

Omandatud haridus või varasem töökogemus toetab müügispetsialisti ametikohal töötamist (kasuks tuleb ehituslik haridus)
Tööks vajalikul määral arvuti valdamine (kasuks tuleb jooniste lugemise oskus);
Suhtlustasandil inglise keel
Koostööle ja tulemustele orienteeritud meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid IT-lahendusi;
  • eneseteostamise võimalust ekspordile suunatud ettevõtete grupis;
  • saada motiveerivat töötasu ning mõjutada tasu oma töö tulemuslikkusega;
  • saada osa traditsioonilistest ühisüritustest ning soodustustest, mis kaasnevad töötamisega Kodumaja ettevõtetes (Kodumaja sooduspakett).

Tööpakkumise number
#605776

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Kodumaja AS seob omavahel gruppi ettevõtteid, mille põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna projekteerimine, tootmine, ehitus ja müük. Kodumaja ettevõtete iseloomulikuks jooneks on spetsialiseerumine eluruumide ehitusele tehases toodetud ruumelementidest.Kodumaja ettevõtted on pühendunud oma põhitegevusele alates 1995. aastast. Enam kui 97% meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades - Norras, Rootsis, Soomes ja Taanis. Ülejäänud ca 3 on leidnud koha koduturul. Tutvu ettevõttega täpsemalt: www.kodumaja.ee

Vaata rohkem