Värsked tööpakkumised

Müügispetsialist (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586871

Tööpakkumise number

586871

Töö kirjeldus

Seoses AKNAKODA OÜ uue tehasehoone valmimisega
Pärnus Pärlimõisa tee 27 ja müügimahu
suurenemisega, otsime meie meeskonda
Tartu müügiesinduse
PVC-akende ja uste MÜÜGISPETSIALISTI
Põhilised tööülesanded:

  • müügikontaktide loomine, hoidmine ja arendamine
  • ehitusettevõtetega kliendisuhete loomine
  • hinnapakkumiste koostamine ja klientide nõustamine
  • tulemusliku müügi ja klienditeeninduse tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • töökogemus müügi- või teenindussektoris
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • korrektsus, kohuse- ja vastutustunne, töötahe
  • piisav arvuti kasutamise oskus
  • heal tasemel eesti ja vene keele oskus
  • vähemalt keskharidus
  • Kasuks tuleb:
  • ehitusalane kogemus (õpitud või isiklik)
  • soome ja/või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • erialast väljaõpet kogenud juhendajate poolt
  • väga huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • eeskujulikku töökeskkonda
  • meeldivaid, sõbralikke ja kogenud töökaaslasi
  • kui tunned, et Sinu praegune tööandja ei väärtusta Sind piisavalt, osale
  • kindlasti konkursil
  • kui tunned, et pakutav töökoht on just Sulle, Sinu
isikuomadused ja elukogemus vastavad meie ootustele,
SIIS KÜSI JULGESTI PALGA SUURUS ENDALE ISE !

Lisainfo

Lisaküsimuste korral helistage tel. +372 50 33 574.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
22. märts 2019

ETTEVÕTTEST
Aknakoda OÜ on Eesti erakapitalil loodud ettevõte, mis on asutatud 11. märtsil 2011. aastal. Kuulume kindlasti Eesti juhtivate plastakende tootjate hulka ja võime endid pidadada julgelt oma ala professionaalideks.

Aknakoda OÜ põhitegevuseks on plastikakende tootmine ja müük. Ettevõtte eeskujulik, aastal 2018 valminud tootmishoone asub Pärnus Pärlimõisa tee 27. Tellija poolt oodatud kõrge kvaliteedi tagamiseks kasutame kaasaegseid tootmisseadmeid. Aknad ja uksed valmivad Euroopa juhtiva Saksa profiilitootja Rehau materjalidest ja on varustatud rahvusvaheliselt tuntud, oma valdkonna liidri Roto sulustega. Klientide paremaks teenindamiseks oleme avanud müügisalongid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Valgas.

Lisaks pakume puit- ja puitalumiiniumaknaid, erinevaid klaase ja klaaspakette. Võimalik on tellida akende-uste paigaldus- ja viimistlustöid.

Aknakoda OÜ müügiesindajad on põhjaliku väljaõppega ning kogenud töötajad. Pühendunud suhtumise tulemusena tagame Teile meeldiva teeninduse, professionaalse toodete tundmise ja Teile sobiva lahenduse leidmise. Usume, et suudame täita ka kõige nõudlikuma Tellija soovid ja ootused.